Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Perquis w Primera Division?

PRZEGLĄD PRASY. Damien Perquis jest bliski odejścia z Sochaux. O obrońcę reprezentacji Polski walczą Betis Sewilla i Real Saragossa - donosi piątkowy ?Przegląd Sportowy?.
Problemem obrońcy Sochaux może być mały budżet przeznaczony na transfery - Sewilla, która na gwałt szuka solidnego środkowego obrońcy, chce wydać na Perquisa 1-1,5 miliona euro. Nie wiadomo czy francuski klub zgodzi się na tę propozycję. Na razie reprezentant Polski nie gra w pierwszym składzie - trener wie, że chce odejść z klubu i buduje inną formację defensywną.

Z drugiej strony, kontrakt Perquisa z Sochaux wygasa za rok, jest to więc ostatni moment, by klub na tym zarobił. - Jeśli coś się trafi, na pewno odejdę - zapewnia piłkarz.

Według "Przeglądu Sportowego" kolejnym klubem poważnie zainteresowanym sprowadzeniem Perquisa jest Real Saragossa, który w tym momencie dysponuje tylko jednym środkowym obrońcą - Alvaro Gonzalezem.

Z reprezentacją na dobre i na złe Facebook Polska biało-czerwoni  »


Więcej o:
Komentarze (8)
Transfery. Perquis w Primera Division?
Zaloguj się
 • kosmyg

  Oceniono 79 razy 73

  Bardzo dobrze, mocniejsza liga, ma szansę sporo się nauczyć. A to przecież nasz jedyny nominalny środkowy obrońca.

 • adik-985

  Oceniono 53 razy 51

  Nie wiem jak inni ale ja mu życzę po prostu powodzenia......

 • lefebvre

  Oceniono 61 razy 35

  Czas wreszcie nauczyć polskie media, że nie ma takiego klubu jak Betis Sewilla. Jest Real Betis, który siedziba znajduje się w Sewilli.

 • kk1351

  Oceniono 56 razy -48

  Bije się o niego Real Madryt i FC Barcelona;D Śmiech na sali!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX