Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Trwają negocjacje w sprawie transferu Teveza do Milanu

Adriano Galliani, wiceprezydent AC Milanu, przyznał, że jego klub osiągnął już porozumienie z Carlosem Tevezem w sprawie kontraktu i teraz trwa już tylko ustalanie szczegółów transakcji z jego obecnym klubem, Manchesterem City.
- Osiągnęliśmy porozumienie z zawodnikiem, teraz trwają negocjacje z Manchesterem City i oczekujemy od nich odpowiedzi - powiedział w rozmowie z włoską telewizją Sky Sport Galliani. Rozbieżności dotyczą samej formy transferu. Włosi chcieliby wypożyczyć Teveza do końca sezonu z opcją pierwokupu, The Citizens oczekują jednak już teraz transferu definitywnego.

Według doniesień włoskich mediów Rossonerim pojawił się poważny rywal, który także byłby zainteresowany sprowadzeniem argentyńskiego napastnika. Ma nim być ich największy rywal - Inter. Mimo to Galliani jest przekonany, że jego klubowi uda się ściągnąć Teveza przed końcem styczniowego okienka transferowego.

Nastroje tonuje Massimiliano Allegri, szkoleniowiec Milan.- Nie myślę o Tevezie, ponieważ na razie jest on zawodnikiem Manchesteru City. Czy przejmuję się jego dość długim rozbratem z piłką? Nie rozmawiam o formie piłkarzy, którzy nie występują w AC Milanie - ucina dyskusję były trener Cagliari.