Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Santos chce zaoferować Neymarowi nowy kontrakt

Zwycięzcy Copa Libertadores chcą zatrzymać w klubie swoją nastoletnią gwiazdę, którą bardzo interesują się najmocniejsze europejskie kluby, z FC Barceloną i Realem Madryt na czele. W tym celu mają zamiar zaoferować mu nowy kontrakt.
Prezydent Santosu Luiz Ribeiro powiedział, że postara się zakończyć temat odejścia Neymara poprzez zaoferowanie dziewiętnastolatkowi nowego kontraktu, dzięki któremu otrzyma on dużą podwyżkę. - Nie mogę powiedzieć żadnych szczegółów (dotyczących nowego kontraktu - red.). Nie dam mu odejść - powiedział w czwartek.

- Chcemy, by z nami został i robimy co możemy, żeby tak się stało. Jeśli pewnego dnia będzie chciał odejść, zrozumiem to, ponieważ czuję do niego szacunek i wdzięczność za to, co tu zrobił - dodał Ribeiro.

Reprezentant Brazylii od dawna łączony jest z najpotężniejszymi europejskimi klubami. Kilka godzin przed oświadczeniem Ribeiro pojawiła się nawet informacja, jakoby przedstawiciele Barcelony planowali w piątek przylecieć do Brazylii w celu osiągnięcia porozumienia z klubem nastolatka.

Kilka dni wcześniej ojciec Neymara zadeklarował, że jego syn nie odejdzie z Santosu przed końcem sezonu w Europie.