Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Agent Neymara: Transfer dopiero latem

Wagner Ribeiro, agent napastnika Santosu Neymara, powiedział we wtorek, że jego piłkarz najprawdopodobniej nie przejdzie do Realu Madryt w zimowym okienku transferowym. - W trakcie sezonu nowym trudno jest zaadaptować się w zespole - uważa.
W połowie lipca Neymar, który był na celowniku największych klubów Europy, ogłosił, że mimo niesłabnącego zainteresowania zostaje w Santosie. Obecna umowa Neymara z Santosem obowiązuje do 2015 roku, a każdy jej rok ocenia się w 2 mln dolarów.

O piłkarza starały się Chelsea Londyn, FC Barcelona i Real Madryt. To "Królewscy" najaktywniej negocjowały z agentem piłkarza i wydawało się, że 19-latek w zimowym okienku transferowym trafi do Madrytu. We wtorek Ribeiro stwierdził, że jest to mało prawdopodobne.

- Na początku roku ciężko prowadzi się negocjacje z klubami, bo mają już zbudowane zespoły. Dodatkowo, nowym zawodnikom w krótkiej przerwie zimowej trudno jest zaadaptować się w zespole - uważa Ribeiro.

- Zawsze będę stał po stronie piłkarza i podejmiemy decyzję w porozumieniu z jego rodzicami, która będzie dla niego najlepsza - -dodał Ribeiro.