Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Świerczewski pobił działacza, teraz się tłumaczy. "Popełniłem czyn karygodny, nawet jeśli był pod wyraźnym wpływem alkoholu"

- Uderzenie człowieka, nawet jeśli byłem przez niego bardzo prowokowany, a on sam był pod wyraźnym wpływem alkoholu, nigdy nie powinno mieć miejsca - napisał w przekazanym PZPN oświadczeniu Piotr Świerczewski. Były reprezentant Polski i aktualny członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski do lat 21, podczas turnieju charytatywnego dla dzieci, pobił kierownika drużyny z Wiedeń.
- Jest mi niezmiernie przykro z powodu incydentu, jaki zdarzył się z moim udziałem podczas niedawnego halowego turnieju piłkarskiego w Dębicy. Popełniłem czyn karygodny, niegodny byłego reprezentanta Polski i członka sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski do lat 21. Uderzenie człowieka, nawet jeśli byłem przez niego bardzo prowokowany, a on sam był pod wyraźnym wpływem alkoholu, nigdy nie powinno mieć miejsca - żałował swojego zachowania były reprezentant Polski.

- Chciałbym gorąco przeprosić wszystkich uczestników i organizatorów turnieju w Dębicy. Przepraszam też osobę, która odczuła najbardziej skutki mojej agresji. Stawiam się do dyspozycji władz Polskiego Związku Piłki Nożnej i jego organów dyscyplinarnych. Jednocześnie deklaruję wpłatę 3000 tysięcy złotych na rzecz fundacji czy organizacji charytatywnej, którą wskażą organizatorzy turnieju w Dębicy - napisał Piotr Świerczewski .

W oświadczeniu doszło do interesującej pomyłki. "Jednocześnie deklaruję wpłatę 3000 tysięcy złotych". Co oznacza, że w praktyce Świerczewski powinien wpłacić na rzecz fundacji czy organizacji charytatywnej, którą wskażą organizatorzy turnieju w Dębicy 3 miliony złotych!O całej sprawie szerzej pisaliśmy TUTAJ

Ostatni stadion na Euro 2016 już gotowy. Wygląda imponująco! [ZDJĘCIA]


Czy Piotr Świerczewski powinien zostać ukarany?
Więcej o:
Komentarze (42)
Świerczewski pobił działacza, teraz się tłumaczy. "Popełniłem czyn karygodny, nawet jeśli był pod wyraźnym wpływem alkoholu"
Zaloguj się
 • civilis212

  Oceniono 20 razy 16

  Świerczewski to typ wiejskiego chłopaczka jeżdżacego tuningowanym Volkswagenem Golfem z łokciem za szybą, żelem na łbie i głośnym disco polo na które wyrywa się puste laski. Rozumu zero u tego typa i tak było, jest i będzie. Obecna skrucha z pewnością nic nie wniesie.

 • bruna5

  Oceniono 14 razy 12

  Miał ksywkę "Świr". Teraz już chyba wiadomo, dlaczego...

 • hen-live

  Oceniono 15 razy 9

  Jak PZPN będzie próbował ukręcić łeb tej sprawie to wystawi sobie jak najgorsze świadectwo.Ten facet już nigdy nie powinien mieć nic wspólnego z PZPN a szczególnie z reprezentacjami młodzieżowymi.

 • mjetker

  Oceniono 3 razy 3

  "W oświadczeniu doszło do interesującej pomyłki. "Jednocześnie deklaruję wpłatę 3000 tysięcy złotych". Co oznacza, że w praktyce Świerczewski powinien wpłacić na rzecz fundacji czy organizacji charytatywnej, którą wskażą organizatorzy turnieju w Dębicy 3 miliony złotych!"

  Glodny glodnemu wypomnial, jakby w sport.pl nikt nigdy sie nie pomylil...

 • makvelithedon7

  Oceniono 7 razy 3

  "...podczas turnieju charytatywnego dla dzieci, pobił kierownika drużyny z Wiedeń." - W redakcji chyba też ktoś jest pod wyraźnym wpływem alkoholu...

 • sir_fred

  Oceniono 5 razy 3

  Słowo się rzekło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX