Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

PZPN. Piechniczek: Nie będzie mnie w nowym zarządzie

Przegląd prasy. - Zamierzam omijać te wybory szerokim łukiem. Nie będę kandydował do żadnych funkcji w nowym zarządzie - mówi w rozmowie z piątkowym ?Polska The Times? Antoni Piechniczek, obecny wiceprezes PZPN.
- Byłem pewny, że Grzesiek (Lato - red.) powalczy o reelekcję. Widać jednak, że na chłodno ocenił swoje szanse - czytamy w piątkowym wydaniu dziennika "Polska The Times".

Piechniczek jest także zdziwiony, że wśród kandydatów na nowego prezesa związku nie ma nikogo ze Śląskiego ZPN. - Najodpowiedniejszym kandydatem z naszego regionu byłby prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Rudolf Bugdoł. On jednak stawiał na Latę i wręcz nie paswoało mu zgłaszać swojej kandydatury - mówi były selekcjoner.

- Zamierzam omijać te wybory szerokim łukiem. Nie będę kandydował do żadnych funkcji w nowym zarządzie - obiecuje trener, który poprowadził reprezentację do trzeciego miejsca na MŚ 1982. - Chcę natomiast, jako były selekcjoner, dalej działać w Komisji Technicznej związku, wspomagając swoim doświadczeniem opiekuna kadry oraz zajmować się szkoleniem naszych trenerów, bo na tym się doskonale znam - zapowiada.

Więcej o:
Komentarze (33)
PZPN. Piechniczek: Nie będzie mnie w nowym zarządzie
Zaloguj się
 • narzekajtis

  Oceniono 16 razy 16

  O nie, tylko nie zajmuj się więcej szkoleniem trenerów. Proszę !!! Opowiada jeszcze, że się na tym zna doskonale...

 • bucuj

  Oceniono 13 razy 13

  Czy Antek Ty naprawdę myślisz, że ktoś Ciebie potrzebuje w polskim fooball'u ? Już wczoraj pisałem, żeyś poszedł na emeryturę, a dziś napiesze spierd***j !!!! Gdzie się pchasz do koryta ? człowieku, jedźz Lato na wczasy do sanatorium, a nie ty za szkolenie się bierzesz. Co za kpina!!!!

 • atibalo

  Oceniono 12 razy 12

  Jeden zebrał 7 głosów na 15 - odpadł i wszyscy za nim powtarzają że ... zrezygnował .
  Drugi wie że będzie wykopany i .... omija szerokim uukiem .
  A wszystko dla dobra polskiej piłki .

 • brajanu

  Oceniono 10 razy 10

  a co pan i pana koledzy macie do zaoferowania ?? polska mysl szkoleniową z lat 70, zacofanie umysłowe, brak wiedzy na temat reguł rządzących obecną piłką nożną, ale za to zamiłowanie do zjazdów, narad, bankietów itp.

 • lukas-517

  Oceniono 8 razy 8

  Antoni - stworzyłeś historię polskiej piłki ale w ostatnich latach razem z innymi leśnymi dziadkami ją zniszczyłeś.Zrobiliście z nasze piłki bagno.Razem z Grzegorzem byliście bohaterami a staliście się złodziejami.

 • tom.plamka

  Oceniono 8 razy 8

  Huraaaa!!!
  Idź bucu i nie wracaj.

 • disel2007

  Oceniono 7 razy 7

  Nareszcie zrobił coś mądrego dla związku.
  Ale jak dziadkowi szkoda że Grzesiu nie staruje ojj skończyło się koryto

 • ebitda

  Oceniono 7 razy 7

  i całe szczęście!

 • zniesmak

  Oceniono 7 razy 7

  Już dawno tylu dobrych wiadomości z PZPN nie słyszałem:) Niesamowite:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX