Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Czytelnicy sport.pl o nadchodzących wyborach w PZPN. "Przydałby się ktoś normalny, reprezentatywny"

Wybory na nowego prezesa PZPN zbliżają się wielkimi krokami. Najbardziej na zmiany wyczekują oczywiście kibice, którzy liczą, że ktoś w końcu zmieni fatalny wizerunek, jaki od lat ma ten związek. - Rewolucji nie oczekuje chyba nikt. Jednak normalny, reprezentatywny prezes mimo wszystko by się przydał - piszecie na naszym profilu na Facebooku »
Grzegorz Lato nie uzyskał poparcia klubów Ekstraklasy i nie weźmie udziału w wyborach na prezesa PZPN. Większość kibiców wierzy, że najlepsze zmiany może wprowadzić Zbigniew Boniek, ale lista kandydatów nie ogranicza się do dwóch nazwisk. Dla fanów ważniejsze jednak od tego kto obejmie władzę w PZPN ważniejsze jest to, jak wiele będzie mógł zmienić.

Na naszym profilu na Facebooku ? rozpętała się spora dyskusja na temat tego, czy po wyborach w Związku faktycznie coś w końcu może się zmienić. Lecz nie brakuje głosów, że zmiana samego szefa związku nie będzie wystarczająca. - Zmiana prezesa, to będzie pierwszy impuls, później trzeba jeszcze wymienić wszystkich działaczy, bo nawet jeden dobry prezes z chęciami nic nie zdziała, jeżeli wokół niego będą ludzie, którym to zwisa. Jeżeli się to uda zrealizować, to kto wie, może wreszcie coś by ruszyło - pisze Mariusz Legionowiak Niesłuchowski.

Włącz się do dyskusji na naszym profilu na Facebooku ?

Inni nie wierzą w to, że w polskiej piłce dzięki nowemu prezesowi może nastąpić rewolucja, ale wszyscy przyznają, że tylko odejście Grzegorza Laty jest jedynym sposobem, by nasza piłka odzyskała dobry wizerunek. - Rewolucji nie oczekuje chyba nikt. Jednak normalny, reprezentatywny prezes mimo wszystko by się przydał. Co będzie mógł, to może zmieni. Osobiście mam już dość patrzenia na kompromitującego się w oczach całego świata człowieka, który nie widzi nic złego w swojej pracy. Już nie chcę nawet przywoływać tych wszystkich historii, bo każdy je zna, a było ich tyle, że można by obdzielić nimi cały zarząd - komentuje Oskar Jasiński.

Wspomniany Zbigniew Boniek jest zdecydowanym faworytem kibiców. Ich zdaniem to właśnie byłemu gwiazdorowi Juventusu Turyn najbardziej zależy na zmianach. - Wnioskując po wypowiedziach Bońka jemu bardziej będzie zależało na kibicach piłki nożnej niż panu Grzegorzowi. Ma na pewno lepszy kontakt ze światowym futbolem i zdaje sobie sprawę, że polski futbol dotknął dna. Posiada to, czego nigdy nie posiadał i nie będzie posiadał Lato, więc zmiany na pewno będą - pisze Mateusz Ciszewski.

A Ty co sądzisz o nadchodzących wyborach w PZPN? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach oraz na naszym profilu na Facebooku ?

Czy po wyborach w PZPN nastąpią oczekiwane zmiany?