Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

PZPN. Kulikowski: Lato przyjął łapówkę

PRZEGLĄD PRASY: Grzegorz Kulikowski, który w dużej mierze przyczynił się do odsunięcia od stanowiska sekretarza generalnego PZPN Zdzisława Kręciny, przekazał prokuraturze kolejne dowody. Nagrania mają pokazywać, jak łapówkę przyjmuje prezes PZPN Grzegorz Lato. O szczegółach sprawy informuje ?SuperExpress?.
- Szefów PZPN mogą czekać duże kłopoty. W połowie lutego zeznawałem w prokuraturze i powiedziałęm wszystko, co wiem, i pokazałem wszystko, co mam. Jest tego sporo. Jak choćby nagrania, na których Zdzisław Kręcina i Grzegorz Lato przyjmują ode mnie pieniądze - mówi na łamach "Super Expressu" Kulikowski.

Pieniądze miały być przekazywane w siedzibie związku. Kręcina przyjął je w restauracji, a Lato piętro wyżej - w swoim gabinecie.

Kulikowski nie chce zdradzać szczegółów dotyczących sprawy, aby nie ułatwić drugiej stronie ewentualnej obrony. Wiadomo jednak, że prowokację zaplanował i przeprowadził samodzielnie.Więcej o:
Komentarze (35)
PZPN. Kulikowski: Lato przyjął łapówkę
Zaloguj się
 • niespodziewany22

  Oceniono 17 razy 17

  Jakos mnie to nie dziwi .WCALE !!!!!!

 • kosmyg

  Oceniono 13 razy 13

  Ogłoszenia drobne: "Sprzedam bilety [1-2] na EURO 2012, loża VIP, wszystkie mecze!!! Pilne!!!" mail: grzes_setka_w_3_sekundy(at)pzpn.pl

 • Gość: roki

  Oceniono 11 razy 9

  Brawo za odwagę ! :)

 • rezun-one

  Oceniono 8 razy 6

  Pozostaje przenieść PZPN do ......... Wrocławia. I to nie na stadion.

 • poziom1908

  Oceniono 5 razy 5

  pytanie o którą łapówkę chodzi...

 • stach_79

  Oceniono 4 razy 4

  odwołać spaślaka!!!! NATYCHMIAST

 • tow.janwinnicki

  Oceniono 4 razy 4

  Na krzywy bandycki ryj tego wieprza nie da się patrzeć.

 • tetradrachma

  Oceniono 7 razy 3

  Interesuje mnie, mozna nawet powiedziec fascynuje, polski motłoch ! Interesuje mnie szczególnie, moment przełożenia (weksel) kiedy myśl jednego polskiego bydlaka, przeradza się w "czyn" (akt) dający początek zbiorowego działania. Dam przykład: w głowie Dziwisza powstaje myśl, aby L. Kaczynskiego pochować na Wawelu i odtąd ta "myśl" żyje własnym bytem i przekształca w działanie "obrońców krzyża" ergo zbiorowy amok. To samo z Lato. Mundialowy bohater, wielbiony przez wielu, deux ex machina zamienia się w skorumpowana kreaturę, która niszczy i upadla piękny sport. Jak to sie rodzi ? Jakie mechanizmy czy, jakie procesy chemiczne, w mózgach tych ludzi zachodza, jak ozywiają się ich końcówki neuronów ? Dlaczego, następuje zbiorowe "zaczadzenie" lawina i początek .....narodowego nieszczęście ?! Jak to się dzieje że -ni z gruchy ni z pietruchy - Polacy wariują i wybieraja nerutycznych braci bliźniaków na największe urzędy w państwie ?

 • amizer

  Oceniono 3 razy 3

  Wladze pilki swiatowej sa umoczone jeszcze bardziej wiec jakos niestety nie widze szans na szybkie ciecie i wystrzelenie naszych "dzialaczy lesnych" w kosmos...niestety...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX