Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mucha pisze do Platiniego ws. afery w PZPN

Minister Joanna Mucha przygotowuje list do szefa UEFA w sprawie afery w PZPN - nieoficjalnie dowiedziało się Polskie Radio ze źródeł zbliżonych do ministerstwa sportu.
Nowa szefowa resortu sportu pisze w nim do Michela Platiniego, że jest mocno zaniepokojona sytuacją w związku. Chodzi o podejrzenia korupcji do której mogło dojść przy zawieraniu umów na budowę nowej siedziby Polskiego Związku Piłki Nożnej. Joanna Mucha zawiadamia Michela Platiniego podkreślając w liście między innymi fakt, że nowa siedziba związku jest finansowana w części ze środków UEFA.

UEFA nie chce komentować

Jak podaje RMF FM UEFA nie chce komentować najnowszej afery korupcyjnej w PZPN. - Pan Lato jest obecnie prezesem PZPN. Nie wydajemy komentarzy, opierając się na spekulacjach pojawiających się w mediach. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie - podaje organizacja.

Mucha doniosła na Latę do CBA

Podejrzenia o nieprawidłowości przy budowie siedziby związku pojawiły się po publikacjach taśm nagranych przez Grzegorza Kulikowskiego. Były przyjaciel prezesa PZPN Grzegorza Laty nagrywał swoich kolegów ze związku, w tym prezesa, podczas nieoficjalnych rozmów dotyczących budowy siedziby.

Taśmy ujawniono w ubiegłym tygodniu. Min. Mucha po doniesieniach o korupcji odwołała swój udział w zjeździe PZPN, a następnie dostarczyła nagrania do CBA i prokuratury, gdzie są analizowane.

Więcej o:
Komentarze (1)
Mucha pisze do Platiniego ws. afery w PZPN
Zaloguj się
 • syngefco

  Oceniono 1 raz 1

  Grzesiu L. nic się nie stało !!! Grzesiu L. nic się nie stało !!! Grzesiu L. nic się nie stało !!!
  ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole, ole
  Grzesiu nie przejmuj się, polska opinia publiczna nie rozumie Cię, Ty chciałeś dobrze ja wiem, zarobione pieniążki zainwestowałbyś w szkółki piłkarskie, to tylko taka gra prowadzona przez Ciebie i Zdzisia.
  :))))))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX