Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Europejska. Voskamp: W rewanżu będziemy skuteczniejsi

PRZEGLĄD PRASY. Śląsk rozegra w czwartek rewanżowy mecz III rundy LE. O swoją formę przed meczem z Lokomotiwem spokojny jest najskuteczniejszy na razie zawodnik wrocławian - Johan Voskamp. - Gdybym długo nie trafiał, zrobiłbym się nerwowy A tak, to nie mam się czym martwić - mówi w rozmowie z ?Super Expressem? Holender. Relacja z meczu w Sport.pl od godziny 19:30.
Śląsk rozegra w czwartek rewanżowe spotkanie trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Rywalem piłkarzy Oresta Lenczyka jest Lokomotiw Sofia. Przed tygodniem Bułgarzy wywieźli z Wrocławia bezbramkowy remis.


Na dobrą sprawę wicemistrzowie Polski losy awansu mogli rozstrzygnąć już przy Oporowskiej. Przez 90 minut stworzyli sobie kilka wyśmienitych okazji, ale piłka nie chciała wpaść do bramki Walentina Galewa. W rewanżu będziemy skuteczniejsi - zapowiada na łamach "Super Expressu" Johan Voskamp. Holender jest jak na razie najskuteczniejszym zawodnikiem Śląska. Jego gol dał wrocławianom wygraną w pierwszym meczu drugiej rundy przeciwko Dundee United. Na kolejne trafienie superstrzelec z kraju tulipanów czekał do inauguracyjnej kolejki ligowej Wtedy jego bramka uratowała ekipie Lenczyka punkt.

- Fajnie, że tak dobrze zacząłem w Śląsku, 4 mecze - 2 gole. Gdybym długo nie trafiał, zrobiłbym się nerwowy. A tak, to nie mam się czym martwić. Teraz czekam na bramkę, która pomoże nam przejść Bułgarów - powiedział gazecie zadowolony Voskamp.

Jeżeli wrocławianom uda się przejść Bułgarów na drodze do upragnionego startu w fazie grupowej Ligi Europejskiej będzie czekać na nich jeszcze jeden rywal.

LE. Pierwszy mecz Śląska i zmarnowane szanse wrocławian - czytaj relację