Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jan Kocian po meczu z Lechią: Przez 90 minut byliśmy lepszym zespołem

Trener Ruchu Chorzów Jan Kocian po zremisowanym 3:3 meczu z Lechią Gdańsk był bardzo dumny ze swojego zespołu, ale również niezadowolony z wyniku. - Byliśmy lepszą drużyną, stworzyliśmy więcej sytuacji, czasami punkt zdobyty na wyjeździe boli, i tak jest dziś z nami - mówił po meczu słowacki szkoleniowiec.
3 : 3
Informacje
T-Mobile Ekstraklasa 2014/15 - 7. kolejka
Niedziela 31.08.2014 godzina 15:30
Wyniki szczegółowe
Wynik
Lechia Gdańsk
3
Ruch Chorzów
3


Jego zespół w tym meczu trzy razy obejmował prowadzenie, ale piłkarze Lechii za każdym razem doprowadzali do wyrównania.

- Bardzo wielki szacunek dla mojej drużyny, która w ciągu kilku dni rozegrała dwa bardzo dobre mecze. Najpierw 120 minut z silnym rywalem, jakim był Metalistem, i teraz praktycznie w identycznym składzie z Lechią - mówił po spotkaniu Kocian. - Czuję niedosyt, bo przez 90 minut byliśmy zespołem lepszym, mieliśmy więcej szans na zdobycie gola, dwa słupki. A Lechia poza bramkami nic wielkiego nie stworzyła. Czasami jeden punkt zdobyty na wyjeździe boli i tak jest dziś z nami, bo mogliśmy i powinniśmy dziś wygrać. Niestety skończyło się tylko remisem - podsumował szkoleniowiec Ruchu.

Więcej o: