Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Copa America. Urugwaj zremisował z Peru

1 : 1
Informacje
Copa America 2011 - Grupa C
Wtorek 05.07.2011 godzina 00:15
Wyniki szczegółowe
Wynik
Urugwaj
1
Peru
1
Składy i szczegóły
Urugwaj
Bramka: Suarez (45')

Skład: Muslera - M. Pereira, Lugano, Victorino, M. Caceres - D. Perez, Arevalo Rios, Lodeiro (C. Rodriguez 79') - Suarez, Forlan, Cavani (Hernandez 79')
Peru
Bramka: Guerrero (24')

Skład: R. Fernandez, Revoredo, Acasiete, A. Rodriguez, Vilchez - Balbin, Cruzado, Guevara (Lobaton 57'), Yotun (Vargas 59'), Advincula (Chiroque 90') - Guerrero
Faworyci Copa America na razie zawodzą. Podobnie jak reprezentacje Argentyny i Brazylii, Urugwajczycy zremisowali w swoim pierwszym meczu z Peru 1:1. Bramki zdobywali Paolo Guerrero i Luis Suarez.
Urugwaj od początku meczu przeważali, ale to nie oni zdobyli pierwszą bramkę. Nastawieni na kontrataki Peruwiańczycy objęli prowadzenie 24. minucie meczu. Paolo Guerrero został obsłużony świetnym, długim podaniem z własnej połowy, wyszedł sam na sam z Muslerą, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

Tuż przed przerwą wyrównanie Urugwajczykom dał niezawodny Luis Suarez.

W drugiej połowie obie drużyny miały swoje szanse. Najlepszą z nich zmarnował Diego Forlan, który w sytuacji sam na sam strzelił wysoko nad bramką.

Remis Urugwaju to kolejna niespodzianka w tegorocznym Copa America. Do tej pory swoje mecze zremisowały także Argentyna (1:1 z Boliwią) i Brazylia (0:0 z Wenezuelą).

Upadek republiki Fenerbahce  >