Copa America. Brazylia - Peru. Sensacyjna porażka Brazylii po golu ręką

Reprezentacja Brazylii przegrała w ostatnim swoim meczu grupowym Copa America z Peru 0:1 po golu strzelonym ręką przez Ruidiaza w 75. minucie. Canarinhos zajęli trzecie miejsce w grupie i odpadli z turnieju. W drugim meczu grupy B Ekwador rozbił Haiti 4:0.

Brazylia udział w Copa America zakończyła w fazie grupowej. A doszło do tego w kuriozalnych okolicznościach. Jedynego gola Peru zdobył w 75. minucie. Po dośrodkowaniu Polo, piłkę ręką do bramki wbił Ruidiaz. Sędzia tego nie zauważył, gol został uznany.

Kliknij tutaj, jeśli nie widzisz wideo

W drugim meczu grupy B Ekwador nie miał problemów z rozbiciem outsidera Haiti 4:0 po golach E. Valencii, Ayoviego, Noboi i A. Valencii. Dzięki tej wygranej, Ekwadorczycy wskoczyli na drugie miejsce i w ćwierćfinale zagrają z USA. Grupę B wygrało Peru i o półfinał powalczy z Kolumbią.

Polskie WAG's na meczu Polski z Irlandią. Tak kibicowały m.in. Anna Lewandowska i dziewczyna Milika [ZDJĘCIA]