Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Copa America. Wujek bohatera Paragwaju zmarł podczas rzutów karnych

1 : 1
Informacje
Copa America 2015 - Ćwierćfinały
Sobota 27.06.2015 godzina 23:30
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Brazylia
1
0
1
Paragwaj
0
1
1
Składy i szczegóły
Brazylia
Bramka: Robinho (15.) Kartki: Alves, Coutinho - żółta Skład: Jefferson, Dani Alves, Thiago Silva, Miranda, Filipe Luis, Fernandinho, Elias, Willian (60. Costa), Coutinho, Robinho (87. Everton Ribeiro), Firmino (69. Firmino)
Paragwaj
Bramka: Gonzalez (72. - k) Kartki: Valdez, Aguilar, Martinez - żółta Skład: Villar, B. Valdez, da Silva, Aguilar, Piris, Gonzalez, Aranda (77. Martinez), Caceres, Benitez (84. Romero), Santa Cruz, N. Valdez (74. Bobadilla)
W meczu z Brazylią Derlis Gonzalez strzelił wyrównującego gola na 1:1 z rzutu karnego, a w serii jedenastek oddał strzał decydujący o awansie Paragwaju do półfinału. Po meczu dowiedział się, że w trakcie karnych na atak serca zmarł jego wujek.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasLekarze nie zdołali go uratować. "Dlaczego dzisiaj wujku? Zostawiłeś mnie odchodząc po ataku serca, podczas gdy ja dałem ci tyle radości i tyle szczęścia. Nie mogę w to uwierzyć" - napisał Gonzalez na Twitterze, zamieszczając zdjęcie swojego wujka.

21-letni Gonzalez na co dzień występuje w FC Basel. To jeden z największych talentów w paragwajskim futbolu. Tamtejsza reprezentacja zagra w półfinale Copa America z Argentyną w nocy z wtorku na środę (1.30 polskiego czasu).

Pobierz najnowszą wtyczkę Gazeta.pl. Śledzenie najnowszych informacji jeszcze nigdy nie było takie proste.