Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Copa America. Neymar już nie zagra w turnieju

0 : 1
Informacje
Copa America 2015 - Grupa C
Czwartek 18.06.2015 godzina 02:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Brazylia
0
0
0
Kolumbia
1
0
1
Składy i szczegóły
Brazylia
Czerwona kartka: Neymar (90.)
Kolumbia
Bramka: Murillo (36.) Czerwona kartka: Bacca (90.)
Neymar został zawieszony na cztery mecze za udział w awanturze po meczu z Kolumbią. To oznacza, że na tegorocznym Copa America już nie zagra. Z informacji hiszpańskiego ?Sportu? wynika, że to kara przede wszystkim za obrażanie sędziego.
Sędzia pokazał gwieździe Barcelony czerwoną kartkę po tym, jak Neymar uderzył głową Jeisona Murillo. Chwilę wcześniej Neymar kopnął piłką w plecy Pablo Armero. Jednak tak ostra kara wynika z obrażania sędziego po meczu. Z jego raportu wynika, że Neymar powiedział do niego: "chcesz stać się sławny moim kosztem sku***synu". Nieoficjalnie te doniesienia miał potwierdzić jeden z członków komitetu dyscyplinarnego. Początkowo Neymar miał zostać zawieszony na pięć spotkań. Dostał również karę finansową (10 tys. dolarów). Brazylia w niedzielę zagra z Wenezuelą o awans z fazy grupowej.

Brazylijczycy mogą się odwołać od tej decyzji do Conmebol, południowoamerykańskiej federacji piłkarskiej. Neymar poprowadził "Canarinhos" do zwycięstwa w pierwszym meczu z Peru (2:1). Strzelił gola i zaliczył asystę. Pod jego nieobecność miejsce w pierwszym składzie może zająć Philippe Coutinho lub Douglas Costa.

Takim to dobrze! Sportowcy na wakacjach


Zdjęcie Nike Performance MAGISTA ONDA FG Korki Lanki volt (651543) Zdjęcie Nike Performance TIEMPO LEGEND V FG Korki Lanki soar/volt/black (631518) Zdjęcie Nike Performance MERCURIAL VICTORY V SG Korki wkręty volt/hyper pink/black (651633)
Nike Performance MAGISTA ON... Nike Performance TIEMPO LEG... Nike Performance MERCURIAL ...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info