2
Peru
1
Brazylia
Bramki: Neymar (5.), Douglas Costa (90+2.) Skład: Jefferson - Alves, Miranda, Luiz, Luis - Fernandinho, Elias - Fred, Neymar, Willian - Tardelli
Peru
Bramka: Cueva (3.) Skład: Gallese - Advincula, Zambrano, Ascues, Vargas - Lobaton, Ballon, Sanchez - Farfan, Guerrero, Cueva
Brazylia zapewniła sobie zwycięstwo z Peru w swoim pierwszym meczu na Copa America 2015 dopiero w 92. minucie po golu Douglasa Costy. W innym meczu tej grupy Kolumbia niespodziewanie przegrała 0:1 z Wenezuelą.
Brazylijczycy fatalnie rozpoczęli ten mecz. Peru objęło prowadzenie już w trzeciej minucie za sprawą Christiana Cuevy. David Luiz nie wybił piłki, natomiast bramkarz Jefferson podał ją do Cuevy, który bez problemu umieścił piłkę w siatce. Peruwiańczycy prowadzili jednak zaledwie dwie minuty. Po dośrodkowaniu Daniego Alvesa bramkę zdobył niepilnowany Neymar. To jego 44. gol w reprezentacji w 64. meczu.

Neymar był bardzo aktywny. W 13. minucie piłka po jego strzale została wybita z linii bramkowej, natomiast na początku drugiej połowy trafił w poprzeczkę po strzale z dystansu. Dostał też żółtą kartkę za wytarcie linii, którą swoim sprayem namalował sędzia.

O zwycięstwie "Canarinhos" przesądziło trafienie Douglasa Costy z 92. minuty. Asystę przy niej zaliczył Neymar.

Brazylia wygrała wszystkie jedenaście spotkań od kiedy reprezentację przejął Dunga (prowadzi kadrę po raz drugi). W tych meczach Brazylijczycy stracili zaledwie cztery bramki. W kolejnym spotkaniu fazy grupowej - o 2 w nocy ze środy na czwartek - zagrają z Kolumbią.

Piękne kobiety, fantastyczne kreacje kibiców i piłka nożna, czyli Copa America [DUŻO ZDJĘĆ]

Zdjęcie Lanki adidas Performance COPA MUNDIAL FG (AD5-rzw-0013-99) Zdjęcie NIKE Koszulka CBF SS Home Stadium 575280 Zdjęcie NIKE KOSZULKA CORE RINGER TEE BRAZIL 612167 493
Lanki adidas Performance CO... NIKE Koszulka CBF SS Home S... NIKE KOSZULKA CORE RINGER T...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info