Copa America. Chile wygrało mecz otwarcia z Ekwadorem

Chile
2
Ekwador
0
Reprezentacja Chile pokonała 2:0 Ekwador w meczu otwarcia turnieju Copa America. Bramki dla gospodarzy strzelali Arturo Vidal i Eduardo Vargas.
Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Vidal wykorzystał "jedenastkę" podyktowaną za faul Millera Bolanosa w 63. minucie spotkania. Vargas zdobył gola na osiem minut przed końcem spotkania po ładnym prostopadłym podaniu Alexisa Sancheza.

Chile, które kończyło mecz w dziesiątkę, bo drugą żółtą kartkę otrzymał Matias Fernandez, objęło prowadzenie w grupie A. W piątek zagrają pozostałe drużyny z tej grupy - Meksyk i Boliwia.

Zwierzęta (znowu) na boisku! Kaczęta w pułapce na polu golfowym, koty na murawie [ZOBACZ]

Zdjęcie Lanki Adidas F10 TRX FG G65351 Zdjęcie Lanki adidas Nitrocharge 4.0 FxG Jr B40654 Zdjęcie Turfy NIKE TIEMPO GENIO LEATHER TF 631284 418
Lanki Adidas F10 TRX FG G65351 Lanki adidas Nitrocharge 4.... Turfy NIKE TIEMPO GENIO LEA...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info