Ekstraklasa. Ruch Chorzów zremisował z FC Zbrojovka Brno

Przebywający na obozie przygotowawczym w tureckim Side piłkarze Ruchu Chorzów zremisowali w meczu sparingowym z czeskim FC Zbrojovka Brno 1:1. Jedynego gola dla Niebieskich zdobył w 55. minucie Arkadiusz Piech.
Dwa bezbramkowe remisy Górnika Zabrze

W barwach Ruchu w pierwszym składzie zagrał testowany Macedończyk Hristijan Kirovski.

Niedzielni rywale Ruchu Chorzów są przedostatnią drużyną czeskiej Gambrinus Liga (pierwsza klasa rozgrywkowa w Czechach)

Ruch Chorzów - FC Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)

Skład Ruchu:

(I połowa): Michal Pesković - Marek Szyndrowski, Piotr Stawarczyk, Żeljko Djokić, Michał Kołodziejski - Wojciech Grzyb, Sebastian Olszar, Andrej Komac, Łukasz Janoszka - Maciej Jankowski, Hristijan Kirovski. (II połowa): Michał Pesković (50. Mateusz Struski) - Łukasz Derbich, Piotr Stawarczyk (50. Michał Steinke), Żeljko Djokić, Ariel Jakubowski - Bartosz Flis, Gabor Straka, Andrej Komac (50. Marcin Malinowski), Paweł Lisowski - Arkadiusz Piech, Hristijan Kirovski (50. Filip Starzyński).

Polonia Warszawa remisuje w meczu sparingowym 3:3 Czytaj więcej