Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Działacze Ruchu: Niedzielan zostanie w Chorzowie

Czy Andrzej Niedzielan wiosną będzie nadal grał dla niebieskich? Józef Wojciechowski, właściciel Polonii Warszawa, zapewnia, że już dogadał się z napastnikiem Ruchu.
Działacze niebieskich twierdzą natomiast, że piłkarz zostanie w Chorzowie. Podobno w środę wszystko ma być już jasne.

Niebiescy wciąż szukają piłkarzy na lewą stronę boiska. Chcą sprawdzić kolejnego Słowaka. - Jeżeli dogadamy się w sprawach finansowych, to zaprosimy go na badania medyczne. W przypadku tego zawodnika testy nie wydają się konieczne - mówi Mirosław Mosór.

Dyrektor klubu nie zdradza nazwiska zawodnika, ale z naszych informacji wynika, że chodzi o Miroslava Bożoka. 26-letni pomocnik grał ostatnio w MFK Rużomberok. Z tą drużyną zdobywał mistrzostwo i Puchar Słowacji. Nie tak dawno był bliski podpisania kontraktu z Wisłą Kraków, ale mistrz Polski ostatecznie postawił na Słoweńca Andraza Kirma.

Niebiescy rozpoczęli we wtorek zgrupowanie w Bielsku-Białej. Z drużyną trenuje 24-letni Słowak Peter Micić. W poniedziałek informowaliśmy, że niebieską koszulkę może założyć Błażej Telichowski (ostatnio Polonia Warszawa). Ruch już nawet przebadał piłkarza. - Ostatecznie nie zdecydowaliśmy się na ten transfer - mówi Mosór.

Na Cichej wierzą, że do drużyny może jeszcze dołączyć Łukasz Matuszczyk z KSZO. Na razie jednak pierwszoligowy klub chce za swojego zawodnika zbyt wiele. Nieoficjalnie mówi się o 200 tys. zł.

Do Chorzowa wrócił Marcin Nowacki, który ostatnio szukał klubu w Grecji. - Jesteśmy gotowi do rozmów z Grekami - zapewnia Mosór. Podobnie ma się sprawa z Jovanem Ninkoviciem, który może zostać zawodnikiem Znicza Pruszków.