Kartki:
Muamba, Taylor, K.Davies, Cohen - żółta
Skład:
Jaaskelainen - Steinsson, Cahill, Knight, Robinson - Lee, Muamba (72. M.Davies), Taylor, Elmander (90. Klasnic) - Sturridge (85. Cohen), K. Davies

W 47. minucie K.Davies nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Szczęsny obronił).
Arsenal
Bramki:
Van Persie (48.)
Kartki:
Song, Wilshere, Chamakh - żółta
Skład:
Szczęsny - Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy - Song (65. Chamakh), Wilshere (84. Ramsey) - Walcott (73. Arszawin), Fabregas, Nasri - Van Persie
Portal Goal.com przyznał Wojciechowi Szczęsnemu najwyższą notę z całego zespołu Arsenalu w meczu przeciwko Boltonowi. ?Kanonierzy przegrali w niedzielę 1:2, ale polski bramkarz zagrał świetne spotkanie i obronił rzut karny.
Polski bramkarz spisywał się wyśmienicie. Mimo puszczonych dwóch goli, zaliczył bardzo udany występ, kilkukrotnie ratując swój zespół od straty kolejnych bramek. W 47. minucie obronił nawet rzut karny wykonywany przez Kevina Daviesa.

Goal.com: 8/10

Portal Goal.com ocenił występ polskiego bramkarza na 8 w 10-stopniowej skali. Była to najlepsza nota w zespole Arsenalu. Poza Polakiem wyróżnieni zostali Cesc Fabregas (nota 7,5) oraz strzelec bramki Robin Van Persie (7).

"Kolejny znakomity występ polskiego bramkarza. Rzut karny obroniony nogami był jednym z najważniejszych momentów meczu, ale całe spotkanie zagrał solidnie. Wspaniały był też w pierwszej połowie gdy powstrzymał Lee, zaliczył tez świetną paradę broniąc strzał Elmandera" - napisano w komentarzu.

W drużynie Boltonu najlepsze noty otrzymali Gary Cahill (9) i Daniel Sturridge (8).

Kibice docenili Szczęsnego

Na oficjalnej stronie Arsenalu kibice mogą głosować, który z graczy był najmocniejszym punktem drużyny w meczu z Boltonem. Ostateczne wyniki głosowania mają być podane w poniedziałek, ale już wiadomo, że będzie to Polak. Szczęsny prowadzi z 45 procentami oddanych głosów.