Kartki:
Muamba, Taylor, K.Davies, Cohen - żółta
Skład:
Jaaskelainen - Steinsson, Cahill, Knight, Robinson - Lee, Muamba (72. M.Davies), Taylor, Elmander (90. Klasnic) - Sturridge (85. Cohen), K. Davies

W 47. minucie K.Davies nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Szczęsny obronił).
Arsenal
Bramki:
Van Persie (48.)
Kartki:
Song, Wilshere, Chamakh - żółta
Skład:
Szczęsny - Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy - Song (65. Chamakh), Wilshere (84. Ramsey) - Walcott (73. Arszawin), Fabregas, Nasri - Van Persie
Arsenal Londyn z Wojciechem Szczęsnym w bramce przegrał na wyjeździe z Bolton Wanderers 1:2. Polak zagrał dobre spotkanie, obronił między innymi rzut karny. Aż 45 procent kibiców na oficjalnej stronie Arsenalu wybrało go zawodnikiem meczu.
Polski bramkarz spisywał się wyśmienicie. Mimo puszczonych dwóch goli, zaliczył bardzo udany występ, kilkukrotnie ratując swój zespół od straty kolejnych bramek. W 47. minucie obronił nawet rzut karny wykonywany przez Kevina Daviesa. Anglik uderzył w środek bramki, Polak rzucił się w bok, ale zdołał odbić piłkę nogami.

Na oficjalnej stronie Arsenalu kibice mogą głosować, który z graczy był najmocniejszym punktem drużyny w meczu z Boltonem. Ostateczne wyniki głosowania mają być podane w poniedziałek, ale już wiadomo, że będzie to Polak. Szczęsny prowadzi z 45 procentami oddanych głosów. Drugi, daleko za nim, jest strzelec jedynej bramki dla Arsenalu Robin Van Persie (26%). Z pozostałych graczy jedynie Cesc Fabregas osiągnął poziom 10%.

Mimo postawy Szczęsnego Arsenal znów stracił 3 punkty. Podopieczni Arsene Wengera mają już teraz tylko matematyczne szanse na dogonienie pierwszego w tabeli Manchesteru United.