Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Dobry mecz Szczęsnego

Arsenal Londyn zremisował bezbramkowo na własnym stadionie z Sunderlandem. Jednym z najlepszych piłkarzy Kanonierów był bramkarz Wojciech Szczęsny.
Zobacz skrót meczu na Zczuba.tv

Dla polskiego bramkarza był to bardzo ważny mecz, po ubiegłotygodniowej wpadce w finale Carling Cup z Birmingham. Tym razem reprezentant Polski spisał się bez zarzutu.

W pierwszej połowie Szczęsny w znakomitym stylu obronił strzał Sessegnona. W drugiej skutecznie interweniował po strzałach Welbecka i Bramble'a. Poprawił też grę nogami. Jego podania były dużo celniejsze niż w poprzednich spotkaniach.

Angielski portal skysports.com ocenił Szczęsnego na "6" w skali 1-10. W Arsenalu lepsze noty dostali tylko Koscielny i Arszawin - "7". Z kolei portal goal.com na najlepszego piłkarza Kanonierów wybrał właśnie Polaka. Dostał on "8" - Świetna interwencja w pierwszej połowie po strzale Sessegnona. Pokazał, że wpadka z Wembley nie osłabiła jego pewności siebie - oceniono Polaka na goal.com. W tym spotkaniu "8" dostał jeszcze tylko bramkarz gości Simon Mignolet.

Tak relacjonowaliśmy na żywo Arsenal - Sunderland ?