Championship. Radosław Majewski z czerwoną kartką.

Pomocnik Nottingham Forest Radosław Majewski nie zaliczy meczu z Queen's Park Rangers do udanych. Polak już w 23. minucie musiał opuścić plac gry z powodu czerwonej kartki.
Jeleń w końcu strzela

Sam mecz pomiędzy czwartą (Nottingham) drużyną angielskiej Championship (druga klasa rozgrywkowa w Anglii), a jej liderem (Queen's Park Rangers) zakończył się remisem 1:1. Pierwsi gola w 16. minucie strzelili gospodarze, a skutecznym strzałem popisał się Tommy Smith. Wyrównał 10 minut później David McGoldrick.

Majewski czerwoną kartkę dostał w 23 minucie. Były zawodnik Polonii Warszawa plac gry musiał opuścić po brutalnym faulu na Adelu Taarabcie.

Queen's Park Rangers - Nottingham Forest 1:1 (1:1)

Bramki: T. Smith 16. - D. McGoldrick 26.

Żółte kartki: Adel Taarabt, Kasparas Gorkšas, Shaun Derry (Queen's Park Rangers) - Nathan Tyson (Nottingham)

Czerwona kartka: Radosław Majewski (Nottingham) 23.