Liga turecka. Gol Grosickiego przeciwko liderowi

Kamil Grosicki strzelił swojego drugiego gola w lidze tureckiej. Polski napastnik nie zdołał jednak uratować punktu dla swojego zespołu w meczu przeciwko Trabzonsporowi. Sivasspor przegrał 2:3, tracąc decydującego o porażce gola kilkadziesiąt sekund po wyrównaniu rezultatu.

Zobacz bramkę Grosickiego w meczu z liderem na Zczuba.tv?

Grosicki rozegrał całe spotkanie i przez 90 minut rywalizował przeciwko Arkadiuszowi Głowackiemu i Piotrowi Brożkowi. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Paweł Brożek.

Były napastnik Jagiellonii wpisał się na listę strzelców w 63. minucie. Grosicki wykorzystał dokładne podanie od Kilicia i wyrównał stan meczu na 1:1. To nie wystarczyło jednak, by broniący się przed spadkiem Sivasspor zdołał zdobyć punkt przeciwko liderowi ligi tureckiej. Katem drużyny Grosickiego okazał się Burak Yilmaz, który w 71. i 85 minucie zdobył dwa gole dla Trabzonsporu.

Warto podkreślić, że trzecie - decydujące trafienie dla gości padło kilkadziesiąt sekund po drugim golu dla Sivassporu.

Sivasspor - Trabzonspor 2:3