Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polacy za granicą. Glik najsłabszy w swojej drużynie

2 : 1
Informacje
Serie A 2010/11 - 20 kolejka
Niedziela 16.01.2011 godzina 15:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Juventus
1
1
2
Bari
0
1
1
Składy i szczegóły
Juventus
Bramki:
Del Piero (43.), Aquilani (79.)
Kartki:
Martinez, Grygera - żółta
Skład:
Buffon - Sorensen (64. Motta), Bonucci, Chiellini, Traore (77. Grygera) - Krasic, Sissoko, Aquilani, Pepe - Giannetti (57. Martinez), Del Piero
Bari
Bramki:
Rudolf (57.)
Kartki:
Donati, Castillo - żółta
Skład:
Gillet - Belmonte, Masiello, Glik, Rossi - Alvarez, Donati, Gazzi, Rivas - Kutuzov (51. Okaka), Rudolf (76. Castillo)
Kamil Glik, który niedawno został wypożyczony z Palermo do Bari, znów nie zachwyca. Polak zawinił przy utracie obu goli, dzięki czemu został wybrany na najgorszego piłkarza meczu. Ocenę taką wydał mu zarówno włoski serwis tuttomercatoweb jak i goal.com.
Bari przegrało na wyjeździe z Juventusem 1:2, mimo że jeszcze na dwanaście minut przed końcem był remis. Przy utracie obu bramek zawinił Glik, którego włoski serwis internetowy wybrał na najgorszego zawodnika spotkania. Polak otrzymał notę 5,5 - "Dwa błędy Glika, które zaszkodziły wszystkim".

"Niewybaczalne pomyłki zasługujące na karę, a jeden z nich popełniony w momencie gdy jego drużyna doszła Juventus dzięki strzelonej bramce. Pokazuje to niedojrzałość "małego Polaka", który najprawdopodobniej nie jest na tyle dojrzały, by grać na określonym poziomie" - czytamy na tuttomercatoweb.

Na najgorszego piłkarza w drużynie, wybrał Glika także goal.com, dając mu także notę 5,5. Zdaniem serwisu Polak zasłużył na miano "największej klapy meczu" ("Flop of the Match").

Łukasz Piszczek z Borussii - w jedenastce kolejki ?