Piłka nożna. Gole Saganowskiego i Obraniaka

Marek Saganowski zdobył pierwszą ligową bramkę w tym sezonie - otworzył wynik meczu greckiej Superleague Atromitos Peristerou Lyttos Ergotelis (1:1). A we Francji na listę strzelców wpisał się Ludovic Obraniak.

Zobacz gola Marka Saganowskiego

Saganowski zdobył bramkę dla Atromitosu na 1:0 w 7. minucie, a wyrównał w drugiej połowie Sergio Gonzalez. Zespół Polaka zajmuje 12. miejsce w greckiej Superlidze.

Za Saganowskiego w 70. minucie wszedł Emmanuel Perrone, a cały mecz w barwach Atromitosu rozegrał Marcin Baszczyński.

Tak strzelił Obraniak - Zczuba.tv

We Francji do siatki rywali trafił Ludovic Obraniak. Był to gol niezwykle ważny, bo dający Lille zwycięstwo 2:1 w meczu z Monaco. Polak trafił w 78. minucie (na boisko wszedł sześć minut wcześniej).

Lille dzięki trzem niedzielnym punktom wysunęło się na prowadzenie w tabeli Ligue 1.