Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polacy za granicą. Fernandez o transferze Obraniaka: To skomplikowane

- Pracujemy nad tym, ale to skomplikowane. Mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia prze końcem okna transferowego - powiedział trener Jean Fernandez o transferze Ludovica Obraniaka. Potwierdził też, że Auxerre nie dostało żadnej oferty dla Ireneusza Jelenia.
O tym, że Obraniak jest blisko przejścia do Auxerre poinformowała w poniedziałek wieczorem francuska telewizja TV1. ? Trener zespołu Ireneusza Jelenia jest jednak ostrożny. - Pracujemy nad tym, ale to skomplikowane. Chcemy go, i on też chce przejść do Auxerre pomimo innych ofert. Mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia prze końcem okna transferowego - powiedział Jean Fernandez. - To bardzo dobry piłkarz, znam go dobrze z Metz - dodał.

Sprawa transferu opóźnia się. - Nie chcę mówić o liczbach, ale chodzi o rozbieżności finansowe. Wciąż negocjujemy, ale nie doszliśmy jeszcze do porozumienia - dodał.

Fernandez: Jeleń zostanie

Wszystko wskazuje na to, że Obraniak zagra w Auxerre z Ireneuszem Jeleniem. - Spotkałem się z nim po sezonie, mówił mi, ze chce odejść z Auxerre - mówi Fernandez. - Od tego czasu interesowała się nim Marsylia, ale nic z tego nie wynikło. Nie dostaliśmy dla niego absolutnie żadnej oferty, ani z Francji ani z zagranicy. Przyjechał w poniedziałek, wkrótce się z nim spotkam i zobaczę co o tym myśli. Chciałbym, żeby został - dodał.