Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polacy za granicą. Celtic wysłucha ofert za Artura Boruca

Szkoleniowiec Celticu Glasgow, Neil Lennon przyznał, że klub wysłucha każdej oferty za Artura Boruca. Kontrakt Polaka ze szkockim klubem wygasa po zakończeniu sezonu 2010/11, więc The Bhoys mają ostatnią szansę, by zarobić na sprzedaży swojego bramkarza. Kłopot w tym, że jak na razie nikt o Boruca nie pyta.
Brytyjskie media twierdzą, że Borucem interesuje się Arsenal i Sevilla. Celtic jest gotów oddać Boruca za około 3 miliony funtów. - Docelowo chcemy, żeby Artur z nami został, ale to oczywiste, że ciężko będzie odrzucić odpowiednią propozycję. Jednak na razie nikt się do nas nie zgłosił - powiedział Lennon, który niedawno na stałe objął swoje stanowisko.

Piłkarze drużyny z Glasgow zebrali się w czwartek na pierwszym treningu po wakacjach. Wśród nich nie było Boruca. - Dzisiaj go nie ma, ale wkrótce do nas dołączy i będzie przygotowywał się do nowego sezonu - zapewnił trener Celtiku.

Lennon zdradził też, że klub może sprzedać młodą gwiazdę The Bhoys, Aidena McGeady'ego. Graczem interesuje się Spartak Moskwa.

Ludovic Obraniak blisko PSG ?