Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polacy za granicą. Tajemnicza absencja Artura Boruca

PRZEGLĄD PRASY. W ostatniej kolejce ligi szkockiej Artur Boruc usiadł na ławce rezerwowych. - Mowbray powiedział, że Załuska zasługuje na grę po dobrym występie z Klimarnock - komentuje dla "Przeglądu Sportowego" Ronnie Cully z "The Herald".
Łukasz Załuska udanie zaprezentował się w meczu w Pucharze Szkocji przeciwko Klimarnock, wygranym 3:0. Artur Boruc, podobnie jak paru innych piłkarzy z pierwszego składu, dostał wolne.

Nieoczekiwanie w meczu ligowym z St. Johnstone Boruc zasiadł na ławce rezerwowych. - Tony Mowbray powiedział tylko, że Załuska zasłużył na grę dobrym występem z Klimarnock. Tak naprawdę nie wyjaśnił powodów, dla których Boruc dostał zgodę na lot do Warszawy i powrót w czwartek, podczas gdy pozostali gracze mieli wolne do środy - zauważa Ronnie Cully.

Nie wiadomo, czy Artur Boruc w przyszłym sezonie nadal będzie występował w Celticu. - Mowbray zdradził, że rozpoczęły się rozmowy na temat przedłużenia umowy, z tym że to bardzo wczesny etap - zaznacza dziennikarz "The Herald".

Kolejna bramka Ireneusza Jelenia ?