Rasiak bohaterem, Watford wygrywa

Grzegorz Rasiak zdobył swoją szóstą bramkę w sezonie, a jego zespół pokonał na wyjeździe Coventry 3:2 w przedostatniej kolejce angielskiej Championship. Polak był jednym z najlepszych zawodników meczu.

Zobacz bramkę Rasiaka - Z czuba.tv?

Watford przegrywał już 0:2, ale zdołał rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Kontaktową bramkę zdobył w 58. minucie Tommy Smith. Trzy minuty później wyrównał Grzegorz Rasiak, dla którego było to szóste trafienie w tym sezonie. Zwycięstwo Watford zapewnił Tamas Priskin. Zdaniem serwisu SkySports to Rasiak był bohaterem meczu z Coventry.

To był dopiero drugi mecz Polaka po przerwie spowodowanej kontuzją, a pierwszy w pełnym wymiarze czasowym. Rasiak doznał kontuzji w marcowym spotkaniu z Nottingham Forest. W zeszłą sobotę rozegrał całą drugą połowę w przegranym 0:1 spotkaniu z Birmingham.

Dzięki zwycięstwu Watford awansował na 15. miejsce w tabeli ligi Championship a Polak przybliżył się do pozostania w zespole. 30-letni napastnik jest wypożyczony z Southampton do czerwca. Watford wkrótce podejmie negocjacje w sprawie definitywnego wykupienia Polaka.

Trener Watford: Grzegorz Rasiak zostanie - czytaj tutaj ?