Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Kamil Grosicki zostanie piłkarzem miesiąca w lidze angielskiej?

Zawodnik Hull City Kamil Grosicki został nominowany do nagrody piłkarza miesiąca Premier League. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że polski skrzydłowy otrzyma to prestiżowe wyróżnienie.
W internetowym głosowaniu na najlepszego zawodnika kwietnia w lidze angielskiej, które organizuje telewizja Sky Sports, Grosicki zdecydowanie prowadzi. Reprezentant Polski otrzymał aż 61 procent głosów, o 50 więcej od drugiego w klasyfikacji Roberto Firmino z Liverpoolu. W ostatnim miesiącu skrzydłowy Hull rozegrał sześć spotkań, w których zanotował cztery asysty, ale prowadzenie w wyścigu po miano piłkarza miesiąca zawdzięcza nie tylko dobrej grze, ale i mobilizacji polskich internautów.

Fani organizują się za pośrednictwem mediów społecznościowych i zachęcają wszystkich do oddawania głosów na byłego zawodnika Rennes. Zwrócili na to uwagę nawet kibice z Anglii.W plebiscycie oddano 81 tysięcy głosów, z czego blisko 50 tysięcy na Grosickiego. Głosować można do wtorku, a w środę podane zostaną oficjalne wyniki. Wziąć udział w zabawie można TUTAJ.Więcej o:
Komentarze (11)
Premier League. Kamil Grosicki zostanie piłkarzem miesiąca w lidze angielskiej?
Zaloguj się
 • Kuba Skalski

  Oceniono 1 raz 1

  głosowanie zamknięte na koniec grosik miał najwięcej głosów

 • Joe Black

  Oceniono 1 raz 1

  To jest to o czym mówi Janusz Korwin Mikke czyli większość jest głupia a demokracja to fatalny ustrój..
  Skoro większość ustala kto jest najlepszy, to jaki sens ma to czy ktoś jest najlepszy czy nie? Głosami można kupić bycie najlepszym.. tak samo działa demokracja

 • dorsz_pitery

  Oceniono 2 razy 0

  Ruskie trolle głosują

 • zbychus1

  Oceniono 1 raz -1

  ech to nasze pospolite ruszenie....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX