Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki przejdzie do Schalke 04 Gelsenkirchen? Doradza mu to Tomasz Hajto

Nie jest żadną tajemnicą, że Kamil Grosicki marzy o transferze do angielskiej Premier League. Bardzo możliwe, że zawodnik zamiast na Wyspy, trafi ostatecznie na boiska Bundesligi.
W twitterowym wpisie sugerował to Tomasz Hajto, były zawodnik klubu z Westfalii. Zdaniem 62-krotnego reprezentanta Polski Schalke byłoby dla skrzydłowego Rennes idealnym kierunkiem. - Dla nich siedem milionów euro to nie jest duża suma - argumentuje.Komentator telewizyjny pozostaje w bliskich relacjach z Grosickim, a ponadto wciąż posiada znajomości w niemieckim klubie. Czy jego wpis jest czymś więcej niż sugestią wnikliwego obserwatora, tego jednak nie wiadomo.

Grosicki pozostaje w orbicie zainteresowań klubów ligi angielskiej. "Przegląd Sportowy" informował niedawno, że najpoważniejszą ofertę piłkarz otrzymał z West Ham United. W grze o sprowadzenie Polaka liczą się też podobno dwa inne kluby z Premier League. Do ewentualnego transferu może dojść już zimą, na co naciska ponoć sam zawodnik.Wybrano największe niewypały transferowe. Jest reprezentant Polski...