Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Przemysław Tytoń w Deportivo La Coruna

Przemysław Tytoń został nowym piłkarzem Deportivo La Coruna - poinformował hiszpański klub.
Polski bramkarz podpisał 3-letni kontrakt. Przeszedł do Deportivo z VFB Stuttgart, które w minionym sezonie spadło z 1. Bundesligi, a Tytoń zagrał w 30 meczach. Kwoty transferu nie ujawniono.

Polak powinien rywalizować o miejsce w skłądzie z Germanem Luxem. Tytoń był w szerokiej kadrze Polski na Euro 2016, ale ostatecznie zabrakło dla niego miejsca w 23-osobowej kadrze.

Deportivo w sezonie 2015/16 zajęło 15. miejsce w hiszpańskiej Primera Division, wygrywając tylko 8 z 38 spotkań. W przeszłości w tym klubie grał Cezary Wilk (obecnie w Realu Zaragozie). To nie pierwsza przygoda Tytonia w Hiszpanii. Do Stuttgartu trafił z Elche, które spadło z ligi mimo zajęcia 13. pozycji. Klub karnie relegowano za długi.

Niedawno nowym trenerem Deportivo La Coruna został Gaizka Garitano. Zastąpił Victora Sancheza.Piłkarze reprezentacji Polski jako Michał Pazdan [ZDJĘCIA]


Zdjęcie NIKE PIŁKA NIKE MERCURIAL FADE SC2361-702 Zdjęcie NIKE PIŁKA NOŻNA PREMIER TEAM FIFA SC2274 177 Zdjęcie NIKE PIŁKA MERCURIAL VEER
NIKE PIŁKA NIKE MERCURIAL F... NIKE PIŁKA NOŻNA PREMIER TE... NIKE PIŁKA MERCURIAL VEER
Sprawdź ceny ? Porównaj ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info