Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. "Marca": Lewandowski na czele listy życzeń Realu. Cytują Kucharskiego, a ten zaprzecza: Nikt ze mną nie rozmawiał

Hiszpańska gazeta "Marca" umieściła zdjęcie kapitana biało-czerwonych na czołówce. Zdaniem dziennikarzy, piłkarz Bayernu Monachium jest na pierwszym miejscu listy życzeń "Królewskich". - Przedstawiciele Realu kontaktowali się z nami. Ciągle pytają o przyszłość Roberta - cytują agenta piłkarza, Cezarego Kucharskiego. Szkopuł w tym, że on im nic takiego nie powiedział.
Real już wcześniej interesował się Lewandowskim - gdy piłkarz był po słowie z Bayernem, Hiszpanie w ostatniej chwili próbowali go przekonać do zmiany decyzji. Kucharski opowiadał o tym w "Sam na sam z Wilkowiczem".

Teraz hiszpański klub podobno znów chce pozyskać Polaka, bo kłopoty z prawem ma Karim Benzema.

''Marca'' opublikowała artykuł, w którym czytamy o zainteresowaniu Realu Polakiem.

- Przedstawiciele Realu kontaktowali się z nami. Ostatnio ciągle pytają mnie o przyszłość Roberta. Na razie zostaje w Monachium, bo ma tu dobre warunki do życia i pracy - miał powiedzieć "Marce" menedżer piłkarza Cezary Kucharski.

''Miał powiedzieć'', bo agent zaprzecza, że wypowiedział takie słowa. Mówi, że nikt nie rozmawiał ani z nim ani z Lewandowskim.

Polski napastnik w Bayernie gra od 2014 roku. Umowę z niemieckim klubem ma do końca czerwca 2019 roku.

Najbardziej wstydliwe boiskowe "klopsy" [WIDEO]