Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Szukała zagra w Bułgarii czy wróci do Rumunii?

Łukasz Szukała może trafić do Liteksu Łowecz - informują rumuńskie media, w tym ?Ziarul de sport?. Reprezentantem Polski interesuje się również Steaua Bukareszt, jego były klub.
Nowym trenerem Liteksu został Laurentiu Reghecampf, który prowadził Szukałę, gdy ten grał jeszcze w Steaule Bukareszt. Dodatkowo żoną Reghecampfa jest Ana Maria Prodan, będąca równocześnie menedżerką Polaka. Obu zawodnikom Litex ma oferować pensję w wysokości 300 tys. euro.

W styczniu tego roku Szukała wraz z Lucianem Sanmarteanem - również nim interesuje się Litex - trafił do Al-Ittihad z Arabii Saudyjskiej. Lecz przyszłość ich obu w tym klubie jest niepewna. Niedawno odszedł trener Victor Piturca, który stał za ich ściągnięciem, a zastąpił go Laszlo Boloni. Ten nie widzi miejsca dla obu piłkarzy w swojej drużynie ze względu na limit obcokrajowców (maksymalnie czterech, obecnie jest ich pięciu).

Zainteresowana pozyskaniem obu graczy jest również Steaua Bukareszt. Prezydent Gigi Becali ogłosił publicznie, że chętnie podpisze kontrakt z Szukałą oraz Sanmarteanem, jeśli ci rozwiążą umowy z Al-Ittihad. Musieliby jednak zgodzić się na takie same zarobki jak przed wyjazdem do Arabii Saudyjskiej.

Di Maria, Darmian, Immobile - najciekawsze transfery ostatnich tygodni
Więcej o:
Komentarze (11)
Szukała zagra w Bułgarii czy wróci do Rumunii?
Zaloguj się
 • zmorkaj

  Oceniono 34 razy 32

  "Obu zawodnikom Litex ma oferować pensję w wysokości 300 tys. euro" - obu czyli komu ? no tak o tym, że jest drugi zawodnik jest informacja dopiero w kolejnym akapicie....przepraszam....

  ps. ktoś to czyta, redaguje przed publikacją ?

 • josephakpala

  Oceniono 7 razy 5

  A czy Becali wyszedł już z ciupy że udziela sie publicznie?

 • ptakoryb

  Oceniono 4 razy 2

  Na pierwszym zdjęciu Szukała jest tak szybki, że aż go nie widać.
  Nie ma takiego czasu w aparacie.

 • ant44

  Oceniono 4 razy 0

  gazeta ma kącik pt. faktoid, gdzie nabija się z debilizmu tabloidów. a sama wypisuje bzdety o gostku i jego kumlu Lucianu, co znają żonę nj.Laurenta, ale Laszlo wydymał Pituricę i teraz prezydeny Gigi w orędziu ogłosił, coby one gostki spier... ły od sułtana do bułgarii przez zieloną granicę w rumunii.
  O co k... tutaj chodzi?

 • bigosmiszcz

  Oceniono 10 razy 0

  Szukała się skończył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX