Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Przemysław Tytoń i Elche zdegradowani

Decyzją sędziego dyscyplinarnego Primera Divison Manuela Rivero Gonzaleza Elche zostało zdegradowane do Segunda Division za dług wobec urzędu skarbowego. Oznacza to, że w Primera Division utrzyma się Eibar.
Elche, którego podstawowym bramkarzem jest Przemysław Tytoń, zajęło w zakończonym niedawno sezonie 13. miejsce. Wszystko wskazuje jednak na to, że w lidze pozostanie Eibar, który skończył na 18. pozycji.

Chodzi o sprawę długu klubu, który jest winien urzędowi skarbowemu 8 mln euro. Jeszcze w czwartek wieczorem prezydent Elche Juan Anguix opublikował list otwarty do kibiców. "Prawo jest po naszej stronie, a sprawiedliwości musi się stać zadość" - pisał w nim. Innego zdania był jednak sędzia dyscyplinarny Primera Division, który w piątek zadecydował, że Elche zostanie karnie zdegradowane na podstawie artykułu 76. prawa sportowego z 1990 roku.

Klub zapowiedział odwołanie się od piątkowej decyzji.Niezależnie od losów Elche przyszłość Tytonia nie jest jasna. Polak był wypożyczony na rok z PSV. Nie jest jasne, czy zostanie w Hiszpanii na dłużej, wróci do Holandii czy przejdzie do innego klubu.

Zdjęcie Adidas Rękawice bramkarskie Predator Training F87200 Zdjęcie ADIDAS RĘKAWICE BRAMKARSKIE PREDATOR TRAINING G73394 Zdjęcie Umbro Rękawice bramkarskie Stealth Cup Glove 503214 356
Adidas Rękawice bramkarskie... ADIDAS RĘKAWICE BRAMKARSKIE... Umbro Rękawice bramkarskie ...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info