Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Robert Lewandowski i Eugen Polanski wśród kandydatów do jedenastki sezonu

Robert Lewandowski i Eugen Polanski zostali nominowani jako kandydaci do jedenastki sezonu przez oficjalny serwis internetowy Bundesligi. Napastnik Bayernu Monachium ma duże szanse, by zostać wybranym przez kibiców.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W sumie nominowano 33 piłkarzy na dziewięciu pozycjach. Na większość kibice mogą wybierać spośród trzech zawodników, ale wśród środkowych obrońców i defensywnych pomocników spośród sześciu.

W tej drugiej kategorii jednym z nominowanych jest Eugen Polanski z Hoffenheim. Przy jego kandydaturze przypomniany jest wygrany 3:0 mecz Hamburgerem SV z 25. kolejki w którym Polak zdobył dwie bramki.

Polanski ma silną konkurencję, gdyż poza nim nominowano: Davida Alabę i Xabiego Alonso z Bayernu, Granita Xhakę z Borussii Moenchengladbach, Luiza Gustavo z Wolfsburga i Johannesa Geisa z Mainz. W piątek po godzinie 15 w głosowaniu wyraźnie prowadził Xhaka (74 procent głosów), przed Alabą (12 procen) i Alonso (7 procent). Polak był ostatni, głosowało na niego tylko 2 procent kibiców.

Znacznie lepiej wygląda sytuacja Lewandowskiego. Na pozycji napastnika rywalizuje on z Basem Dostem z Wolfsburga i Alexandrem Meierem z Eintrachtu Frankfurt. Na napastnika Bayernu głosy oddało dotąd 52 procent kibiców.

Głosowanie trwa do 24 maja na stronie Bundesligi.

Lewandowski nie miał najgorzej? Dramatyczne zderzenia piłkarzy z bramkarzami [WIDEO]


Zdjęcie Joma PROPULSION 402 Korki Lanki white/yellow (PROW.402.PM) Zdjęcie Joma SUPERCOPA PA Korki Lanki black/yellow/orange (SCOMS.501.PA) Zdjęcie Joma SUPER COPA SPEED Korki Lanki black/red (S-ULW.406.PM)
Joma PROPULSION 402 Korki L... Joma SUPERCOPA PA Korki Lan... Joma SUPER COPA SPEED Korki...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info