Arkadiusz Milik regularnie strzela dla Ajaxu. Gol z Realem Sociedad

Reprezentant Polski Arkadiusz Milik, występujący w Ajaxie Amsterdam, strzelił gola w wygranym 3:1 towarzyskim meczu z Realem Sociedad.

20-letni Polak zdobył bramkę w 15. minucie. Ajax wtedy wyrównał, bo od 11. minuty meczu towarzyskiego w Minden przegrywał 0:1 z Realem Sociedad. Mistrz Holandii ostatecznie wygrał 3:1. Milik przebywał na boisku do 75. minuty.

To trzeci gol reprezentanta Polski w czwartym sparingu w koszulce Ajaxu. Milik do holenderskiego klubu został wypożyczony w maju z Bayeru Leverkusen z opcją pierwokupu.

Milik oficjalnie w nowym zespole będzie mógł zadebiutować 3 sierpnia, kiedy Ajax w spotkaniu o Superpuchar Holandii zmierzy się z Zwolle.

Siedem dni później Ajax zainauguruje holenderską ekstraklasę meczem z Vitesse Arnhem.