Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Groźna kontuzja Przemysława Tytonia [WIDEO]

Przemysław Tytoń doznał groźnie wyglądającej kontuzji podczas meczu z Rodą. Bramkarz PSV uderzył głową w słupek. Boisko opuścił na noszach i z usztywnionym kręgosłupem.

Tyton przez goalsandmore

Na razie nie znamy diagnozy lekarzy, ale sytuacja wyglądała poważnie. Tytoń, broniąc strzału z rzutu wolnego, wpadł na słupek i nie był w stanie samodzielnie wstać. Na boisku pojawili się lekarze, którzy usztywnili kręgosłup polskiego bramkarza. W transmisji telewizyjnej widać było, że Tytoń jest przytomny i może ruszać kończynami. Boisko jednak opuścił na noszach. Trafił do karetki i został odwieziony do szpitala.

Jak poinformowała później oficjalna strona internetowa PSV, Tytoń czuje się "dość dobrze", ale na razie nie wiadomo, jak długo będzie wyłączony z gry. Więcej będzie wiadomo w poniedziałek.

To nie pierwsza kontuzja głowy bramkarza PSV. W 2011 roku podczas meczu z Ajaksem zderzył się z własnym obrońcą i doznał silnego wstrząśnienia mózgu. Badania nie wykazały jednak wtedy żadnych uszkodzeń szyi i czaszki. Po kontuzji Tytoń wrócił do bramki PSV i został powołany przez Franciszka Smudę na Euro 2012. W meczu z Grecją wszedł do bramki po czerwonej kartce Wojciecha Szczęsnego. Obronił wtedy rzut karny. Później stracił miejsce w bramce holenderskiej drużyny, ale ostatnio znów zaczął wychodzić w pierwszym składzie. Mecz z Rodą był czwartym z rzędu, którym bronił. PSV przegrało 1:2.

Więcej o:
Komentarze (8)
Groźna kontuzja Przemysława Tytonia [WIDEO]
Zaloguj się
 • adis94

  Oceniono 231 razy 221

  Szkoda go. Miał wywalczyć sobie podstawę po kontuzji podstawowego bramkarza i taki pech :(
  Wracaj do zdrowia PRZEMEK

 • adis94

  Oceniono 116 razy 110

  A miał wywalczyć sobie podstawowy skład przez te 6 tygodni kiedy kontuzje odniósł podstawowy bramkarz PSV. Pech jak widać Tytonia nie opuszcza. Uderzył w słupek chyba jakoś żebrami. Lepiej tak niż głową. Żebra pewnie złamane, szkoda ....
  Wracaj do zdrowia chłopie !

 • zubryfc

  Oceniono 25 razy 19

  Przemek. Trzymaj się. Właśnie trener wpuścił Cię do bramki i już byłeś podstawowym bramkarzem PSV to Ci się to stało. Nie poddawaj się. Mam nadzieję że to nie groźne. Zobaczysz że będzie lepiej!!!

 • kowalikhwdp

  Oceniono 13 razy 13

  Wracaj jak najszybciej do zdrowia Przemek

 • cezar85

  Oceniono 21 razy -7

  trzymaj się stary

  ps. w ten oto sposób szczęsny został numerem dwa

 • puch-atek

  Oceniono 10 razy -8

  za często chłopak żegna się między słupkami, po czym czuje się zbyt bezpiecznie, traci czujność i masz babo placek. Znowu dostał po łbie.

 • horacyyyy25

  Oceniono 93 razy -77

  Ten Tytoń ma cos z głową...nie powinien grać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX