Ligue 1. Bramka Obraniaka, porażka Bordeaux

Ludovic Obraniak zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. W czwartej kolejce Ligue 1 Bordeaux przegrało z AS Saint-Etienne 1:2.

Obraniak wyszedł w podstawowym składzie, podobnie jak w trzech pierwszych kolejkach. Rozegrał pełne 90 minut i na krótko przed końcowym gwizdkiem zdobył honorową bramkę dla swojego zespołu.

Jak pisze "L'Equipe" była to naprawdę ładna bramka. Obraniak przejął piłkę wybitą przez Kurta Zoumę, i oddał wspaniały strzał z sprzed pola karnego wprost w lewy górny róg bramki.

Zobacz bramkę Obraniaka [WIDEO]

Wcześniej bramki dla gospodarzy zdobyli Romain Hamouma w siódmej minucie i Loic Perrin w 50. Po tym spotkaniu klub z Saint-Etienne awansował na drugie miejsce w tabeli Ligue 1 z dziewięcioma punktami w czterech meczach. Bordeaux ma na koncie cztery punkty i jest piętnaste.

Obraniak zdobył 11. bramkę dla Bordeaux w swoim 51. występie w Ligue 1 w barwach tej drużyny.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone