Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polacy za granicą. Smolarek: Chętnie wrócę do Polski. Pieniądze nie będą problemem

- Bardzo chętnie wróciłbym do Polski. Jeśli będzie zainteresowanie, to jestem gotowy do rozmów. Pieniądze nie będą problemem! Zdaję sobie sprawę, że nie mogę dyktować wygórowanych stawek - mówi w wywiadzie dla Super Expressu Euzebiusz Smolarek, który choć trenuje z NAC Bredą, wciąż szuka sobie klubu.
Smolarek od kilku dni trenuje z zespołem NAC Breda. ale, jak sam twierdzi, nie odbywa testów. Polak poprosił dyrektora sportowego tego klubu, który jest jego znajomym, aby mógł brać udział w zajęciach i budować formę. W międzyczasie szuka nowego klubu i nie wyklucza powrotu do Polski.

- Breda zrobiła gest wobec mnie, zgadzając się, abym pojechał z nimi na zgrupowanie. Nie ma jednak w planach rozmów o tym, abym tu został. Po prostu samemu nie da się dobrze przygotować do rozgrywek. Samemu to ja sobie mogę pobiegać, a ja chcę mieć zajęcia z piłką, podtrzymać formę - opowiada na łamach Super Expressu były reprezentant kraju.

Gdzie więc zagra Smolarek? - Biorę pod uwagę każdy kierunek. Polskę też. Grałem w polskiej lidze rok i bardzo mi się w kraju podobało. Oczywiście, byłem piłkarzem Polonii Warszawa, a to niełatwa sprawa, ale bardzo chętnie wróciłbym do Polski. Jeśli będzie zainteresowanie, to jestem gotowy do rozmów. Pieniądze nie będą problemem! Zdaję sobie sprawę, że nie mogę dyktować wygórowanych stawek. Myślę, że doszlibyśmy do porozumienia - kończy Smolarek.