Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Menedżer Błaszczykowskiego potwierdza. Jest zainteresowanie Liverpoolu, Interu i Lazio

Agent Jakuba Błaszczykowskiego Jerzy Brzęczek potwierdził na oficjalnej stronie piłkarza, że jego podopiecznym interesują się m.in. Inter Mediolan, Lazio Rzym i Liverpool. Najpierw do porozumienia muszą jednak dojść z klubem Polaka Borussią Dortmund.
- Przedstawicieli tych klubów za każdym razem jednak odsyłamy do działaczy z Dortmundu. Kuba ma ważny kontrakt z Borussią i czuje się w tym klubie naprawdę dobrze, dlatego absolutnie nie zamierzamy czynić żadnych gwałtownych kroków. Wszelkie ważne rozmowy w kwestii jego przyszłości zawsze w pierwszej kolejności prowadzimy z Borussią - powiedział Brzęczek.

Na razie po Euro Błaszczykowski nadal przebywa na urlopie. - Dostaliśmy trochę więcej wolnego czasu na regenerację, w klubie mamy się stawić w przyszły wtorek, 17 lipca - mówi zawodnik.

Niedawno pojawiły się informacje, że kapitan reprezentacji Polski przedłużył z Borussią wygasający za rok kontrakt. Piłkarz temu zaprzecza: - Nie jest prawdą, że podpisałem jakąkolwiek nową umowę. Naprawdę staram się nie zaprzątać głowy takimi sprawami. Mój obecny kontrakt jest aktualny jeszcze przez rok i cały czas pozostaję zawodnikiem Borussii. Na tym się koncentruję. Za nami bardzo dobry sezon, za horyzontem kolejne wielkie wyzwania w rundzie jesiennej. Nie czuję presji, byśmy kwestię nowej umowy musieli zamknąć już teraz.

Więcej o: