Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ligue 1. Bordeaux zainteresowane Obraniakiem

Jest już niemal pewne, że Ludovic Obraniak opuści Lille. Pomocnik reprezentacji Polski, który ma kłopoty z wywalczeniem miejsce w pierwszym składzie mistrzów Francji, tym razem jest łączony z drużyną Bordeaux. Grą Obraniaka zauroczony jest szkoleniowiec tego zespołu, Francis Gillot.
- To bardzo doświadczony zawodnik. Jego mocną stroną są stałe fragmenty gry - komplementował Obraniaka na antenie radia RMC Gillot. Jednocześnie szkoleniowiec nie wykluczył, że będzie chciał sprowadzić naszego reprezentanta już w zimowym okienku transferowym. Oprócz tego klub rozgląda się za jeszcze jednym graczem ofensywnym.

Notowania Obraniaka nadal stoją we Francji wysoko, pomimo że w tym sezonie mecze swojej drużyny ogląda najczęściej z ławki rezerwowych. Reprezentant Polski jasno deklaruje, że chciałby odejść do klubu, w którym miałby szanse na regularne występy. To ułatwiłoby mu wywalczenie miejsca w kadrze na Euro 2012.

Jego umowa z Lille wygasa w lipcu przyszłego roku. W ostatnich miesiącach mówiło się o tym, że mógłby trafić do Borussii Mönchengladbach. Zimą klub będzie miał ostatnią okazję, aby na piłkarzu zarobić.

Po 18. kolejkach Lille zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Obraniak zdobył w tej rundzie dwie bramki. Bordeaux jest dopiero dziewiąte.

Piłkarzem Lille jest także inny Polak - Ireneusz Jeleń.

Jeleń: W Lille mam większy komfort niż Auxerre »


Więcej o:
Komentarze (1)
Ligue 1. Bordeaux zainteresowane Obraniakiem
Zaloguj się
  • szyhlet2

    0

    Bramki Polaków z soboty.
    Robert Lewandowski - marxon.futbolowo.pl/news,1279497,2-gole-i-asysta-roberta-lewandowskiego-.html
    Mikołaj Lebedyński - marxon.futbolowo.pl/news,1279886,debiutancki-gol-lebedynskiego-dla-rody.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX