Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jose Bakero: Cichy stadion lepszy niż pusty

- Staram się zrozumieć to, co dzieje się w Polsce. Staram się - mówi hiszpański  trener Lecha Poznań Jose Bakero o sprawie zamykania stadionów i walki rządu z chuligaństwem wśród kibiców. Stowarzyszenie kibiców Wiara Lecha nie będzie prowadziło dopingu na dzisiejszym meczu z Ruchem Chorzów. To protest.

Stowarzyszenie Wiara Lecha, które w ten sposób protestuje przeciw zamykaniu stadionów i - jego zdaniem - nagonce na kibiców. Członkowie stowarzyszenia uprzedzili graczy Lecha, że doping nie będzie prowadzony i przeprosili za to.

Nie szkoleniowca jednak. Trener Kolejorza Jose Bakero o planach kibiców dowiedział się od dziennikarzy. - Będą siedzieli cicho? Dlaczego? - pytał.

- Staram się ogarnąć i zrozumieć to, co dzieje się w Polsce. Staram się, nie wiem czy wiecie jak bardzo ta sprawa jest komentowana w świecie - kiwał głową Jose Bakero i dodał: - Cóż, pozostaje mi uszanować decyzję i protest kibiców. Widocznie mają powody, by to robić. Sama obecność kibiców nam pomoże. Cichy stadion jest lepszy niż pusty.

Jose Bakero: Tak, mecz z Ruchem ważniejszy od Wisły

Donald Tusk: Naprawdę żarty się skończyły

Sondaż: czy Polacy popierają zamknięcie stadionów?

Więcej o: