Ekstraklasa. Jasmin Buric na celowniku Francuzów

Wysłannicy francuskiego klubu Boulogne byli na meczu Lech - Jagiellonia. Obserwowali bramkarza Lecha - Jasmina Buricia.

Na meczu Lech - Jagiellonia obecny był menedżer Tadeusz Fogiel z wysłannikami francuskiego klubu Boulogne. Ta ekipa jednak tym razem nie obserwowała Roberta Lewandowskiego, ale szukała ... bramkarza. - Chcemy dobrego bramkarza z polskiej ligi, który nadawałby się do gry we Francji - mówili i baczniejsza uwagę zwrócili na Jasmina Buricia.

Lech - Jagiellonia 2:0

Na fatalnej murawie w Poznaniu Lech pokonał 2:0 Jagiellonię Białystok.

Białostocczanie mieli w pierwszej połowie lepsze okazje bramkowe, a na dodatek mieli ich więcej (choćby strzał w poprzeczkę Bruno). To jednak Lech strzelił bramkę po akcji Mikołajczaka. Wykończył ją Robert Lewandowski. Jagiellonia grała, a Lech strzelał.

W drugiej połowie wyróżniający się Mikołajczak strzelił gola na 2:0 po zagraniu z rzutu rożnego. Teraz fatalne boisko obróciło się na korzyść Lecha, a przeciwko Jagiellonii. Nie była ona już w stanie skonstruować akcji, które dałyby jej szanse na odrobienie takich strat.