Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Juniorzy Korony chcą medalu

Piłka nożna. We wtorek juniorzy starsi Korony rozpoczynają swój udział w turnieju finałowym mistrzostw Polski we Włocławku. O godz. 16.30 w pobliskim Baruchowie zmierzą się ze Stalą Rzeszów.
- Pierwszy mecz zawsze jest bardzo ważny. Liczmy, że uda nam się dobrze rozpocząć turniej. Szkoda tylko, że zaczynamy osłabieni - mówi trener Marek Parzyszek.

We Włocławku zabraknie filaru defensywy Piotra Malarczyka, który z pierwszą drużyną przebywa w Słowenii. Przeciwko Stali nie zagra również jego zmiennik Marcel Motyl, pauzujący po czerwonej kartce z Radomiakiem. Niepewny jest także udział narzekającego na uraz napastnika Andrzeja Paprockiego. - Dla nas już samo znalezienie się w czwórce było wielkim sukcesem. Ale nie zadowalamy się tym, co już mamy, przyjechaliśmy tu po medal - zapowiada Parzyszek.

Co ciekawe, dwa kolejne mecze kielczan: w czwartek z Lechem Poznań (godz. 16.30) oraz w sobotę z Zagłębiem Lubin (godz. 11.30) będzie można na żywo śledzić w internecie. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi kujawsko-pomorska stacja KP Sport - www.kpsport.pl.