Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga rosyjska. Małafiejew zakończy karierę po śmierci żony?

Podstawowy bramkarz Zenitu Sankt Petersburg rozważa zakończenie kariery po śmierci żony Mariny, która zginęła tragicznie w wypadku samochodowym 17 marca.
Do tragedii doszło w Petersburgu, żona bramkarza wracała do domu z przyjęcia urodzinowego przyjaciela. Znana w Rosji menadżerka zespołu "M16" straciła panowanie nad prowadzonym Bentleyem na oblodzonej drodze i uderzyła w drzewo. Kobieta zginęła na miejscu, a inna postać rosyjskiego show-biznesu piosenkarz Dmitrij Rybakow jadący na miejscu pasażera przeżył, ale z licznymi obrażeniami trafił do szpitala.

Próbka krwi Mariny Małafiejewej nie wykazała spożywania przez nią wcześniej alkoholu, chociaż wg wstępnych informacji żona piłkarza nie była trzeźwa. Obecnie Wiaczesław Małafiejew żałuje, że w ogóle pozwolił żonie na karierę w show-biznesie. Para była razem 12 lat, a bramkarz Zetnitu został z dwójka dzieci.

W ubiegłym roku goalkeepera Zenitu spotkała podobna sytuacja, w czerwcu 2010 roku zmarła jego matka. Z kolei matka Mariny Małafiejewej również zginęła kilka lat temu w wypadku samochodowym.

Koledzy z zespołu i reprezentacji wspierają bramkarza w trudnych chwilach i namawiają do dalszej gry. Jego żona pochowana została na Cmentarzu Smoleńskim w Petersburgu

Tragedia bramkarza Zenitu Sankt Petersburg  ?