Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłka nożna. Tieriek Grozny chce Ronaldo

Tieriek Grozny, niewielki piłkarski klub z Czeczenii występujący w rosyjskiej Premijer Lidze widziałby w swoim składzie Ronaldo. Trzykrotnie wybrany przez FIFA najlepszym piłkarzem roku Brazylijczyk miałby się skusić na 8 milionów dolarów, zrezygnować z niedawno ogłoszonej emerytury i wrócić na murawę.
Nie Ronaldo, a Hubnik. Załóż drużynę, kup zawodników i wygraj ligę! »

Moskiewskie dzienniki w piątek podały informację, że Tieriek Grozny ma zamiar zatrudnić Ronaldo. Prasowe doniesienia pojawiły się zaledwie tydzień po tym jak inny wielki "emerytowany" piłkarz rodem z Brazylii podpisał kontrakt z jednym z rosyjskich klubów z dołu tabeli Premijer Ligi.

Roberto Carlos za sumę 2 milionów dolarów zobowiązał się przez dwa lata reprezentować barwy Anży Machaczkała.

Według dziennika "Twój Dzień" do rozmów między Ronaldo, a władzami Tierieka ma dojść 8 marca w Groznym. Czeczeńscy włodarze zamierzają zaproponować trzykrotnemu mistrzowi świata osiemnastomiesięczny kontrakt.

- Ronaldo został już zaproszony na rozmowy, ale póki co nie odpowiedział - donosi "Twój Dzień", powołując się na znanego rosyjskiego agenta piłkarskiego.

Gdyby władzom rosyjskiego klubu udało się ściągnąć Brazylijczyka do Czeczeni, byłby to nie pierwszy "sensacyjny" transfer Tierieka. W styczniu posadę trenera tej drużyny przyjął były świetny piłkarz holenderski - Ruud Gullit.

Józef Wojciechowski kusi Jerzego Dudka


Więcej o: