Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Łukasz Teodorczyk wyceniony przez Anderlecht! Dyrektor generalny potwierdza

Anderlecht kupił Łukasz Teodorczyka z Dynama Kijów za 4,5 miliona euro, a zamierza go sprzedać za nie mniej niż 15 milionów euro! Cenę za reprezentanta Polski potwierdził Herman Van Holsbeeck, dyrektor generalny klubu z Brukseli.
Łukasz Teodorczyk walczy w Belgii o mistrzostwo i tytuł najlepszego strzelca. Świetna forma w Anderlechcie sprawiła, że Polak stał się jednym z najciekawszych napastników na europejskim rynku transferowym. W Brukseli zdają sobie sprawę, że zatrzymanie w drużynie reprezentanta Polskie będzie trudne, dlatego już ustalili cenę, którą musiałby zapłacić zainteresowany Teodorczykiem klub.

- Kontrakt nie zawiera wprawdzie klauzuli, ale pewne rozmowy zostały przeprowadzone. Gdy przyjdzie na to odpowiednia pora, rozważymy różne możliwości i oferty. W każdym razie, Teodorczyk nie opuści naszego klubu za kwotę niższą niż 15 milionów euro - powiedział Van Holsbeeck, dyrektor generalny Anderlechtu cytowany przez portal anderlecht-online.be.

W belgijskich mediach temat sprzedaży reprezentanta Polski jest cały czas podkręcany przez dziennikarzy. Ich zdaniem cena 15 milionów nie odpowiada umiejętnościom Polaka, a najniższa cena, która zadowoliłaby władze belgijskiego klubu to 20 milionów euro.

Łukasz Teodorczyk zagrał w tym sezonie Jupiler Pro League 28 meczów, strzelił 20 goli i miał cztery asysty. Do bramki ligowych rywali trafia średnio co 115 minut. Portal Transfermarkt wycenia Polaka na 12,5 miliona euro.Więcej o:
Komentarze (12)
Łukasz Teodorczyk wyceniony przez Anderlecht! Dyrektor generalny potwierdza
Zaloguj się
 • marek804

  Oceniono 1 raz 1

  Około 10 mln euro to się nazywa zarobek - ciekawe kiedy nasze kluby będą kiedykolwiek zarabiały takie pieniądze tylko za podpis zawodnika

 • pilot.tv

  Oceniono 1 raz 1

  "Za mniej na go nie sprzedamy" - kogo nago nie sprzedamy? O co chodzi z ta nagoscia?

 • kloceklego

  0

  ""Za mniej na go nie sprzedamy" - dyrektor Anderlechtu potwierdził wycenę Teodorczyka"

  wypowiedział dokładnie te słowa? co one oznaczają?

 • rumun106

  0

  Żeby nie było,że pójdzie do lepszego klubu z ambicjami....Anderlecht zarobi-Łukasz dostanie w nowym klubie 1,5-2 mln euro ale....już rywalizacja większa,mniej minut-mecze bez gola....
  W Brukseli ma już miejsce-LM jest realna, liga jakoś mało atrakcyjna dla ,,Janusza" ale miasto do życia fajne, można walczyć o mistrza i LM...
  Dziś 15 mln euro to norma-nic wielkiego dla klubów z Anglii-Hiszpanii czy niektórych Niemieckich...jeśli chce odejść-to do takiego klubu gdzie miałby duże szanse na grę a nie że okażę sie Liga za silna .

 • koandre

  0

  nago piszemy razem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX