Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ogromne kontrowersje w Rwandzie. Piłkarz oskarżony o czary na boisku [WIDEO]

Przedziwna sytuacja miała miejsce w Rwandzie. Moussa Camara, tuż przed swoim golem zrobił coś, co rywale odebrali jako... czary.
Mukura Victory - zespół Camary - przegrywała 0-1. Camara trafił wtedy po strzale głową w poprzeczkę. Sfrustrowany zrobił coś bardzo dziwnego: podbiegł do bramki rywala i położył coś przy słupku. Wściekli piłkarze Rayon zaczęli go kopać.

Gdy sytuacja się uspokoiła i mecz został wznowiony... Camara strzelił gola. Po tej sytuacji tamtejszy związek piłki nożnej zmienił przepisy. Jakikolwiek piłkarz oskarżony o czary dostanie karę w wysokości 100 tys. franków rwandyjskich (ok. 520 zł).Wiceprezes tamtejszego ZPN-u Vedasite Kayiranga tak tłumaczy tę decyzję: - Nie mamy żadnych przepisów zabraniających użycia czarów, bo nikt nie udowodnił, że to może wpłynąć na wynik meczu. Ale ze względu na powstające bójki między piłkarzami oskarżającymi się o to zdecydowaliśmy na wprowadzenie odpowiedniego przepisu.Eksperci zdradzają skrywany przez Lewandowskiego sekret. I umieszczają go bardzo wysoko!
Komentarze (17)
Ogromne kontrowersje w Rwandzie. Piłkarz oskarżony o czary na boisku [WIDEO]
Zaloguj się
 • litecode

  Oceniono 1 raz 1

  Jakikolwiek piłkarz oskarżony o czary dostanie karę w wysokości 100 tys. franków rwandyjskich?
  Znaczy, nieważne, czy czaruje, czy nie - wystarczy pomówienie?
  Zaraz, zaraz, to będzie 2 200 000 franków z meczu (o ile nie będzie zmian w składach) extra wpływu. Dobrze zakombinowali ;)

 • Nick Bezimienny

  Oceniono 3 razy 1

  hmmm coś w tym jest :) nawet nasi zawodnicy wbiegając na boisko czynią jakieś magiczne znaki w kształcie krzyża, albo wznoszą spojrzenia ku niebu, a o całowaniu jakichś amuletów wiszących na szyi nie wspomnę... no po prostu czary, gusła i zabobony :)

 • orxor

  0

  :)
  zamiast wprowadzić kary za bójki, wprowadzili kary za "czary"

 • a.k.traper

  0

  A nie ma czarów na bojki, u nas też by się przydały, przed brama stadionu rozsypać?
  Jeden w Polsce raz się o deszcz zaczął modlić a drugi go spomógł na odległość to ludziom domy podtopiło, może za mocne czary a może zaklęcie inne?

 • ziom2555

  0

  Sto lat za murzynami... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • endriu666

  0

  pomyliły wam się zespoły - Moussa Camara jest piłkarzem Rayon

 • 1group

  0

  Redakcja sportowa GW pisze o bzdetach,a nie może podać wyniku pucharu polski w hokeju.Sportowcy ich mać.

 • as.pik

  0

  Śmichy-chichy, ale oni naprawdę w to wierzą. Zawodnicy, sędziowie, widzowie, dziennikarze. Wszyscy (albo prawie wszyscy).

 • quamtsa

  0

  Czary zadziałały. Umiejętności, przypadek albo czary istnieją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX